01 Mart 2020 – Gökçesu Şelalelerine Yürüyoruz…

Gökçesu Şelaleleri Yürüyüş Parkuru

Parkur Hakkında ;
Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 10 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 891 m
En Yüksek İrtifa: 896 m
En Alçak İrtifa: 529 m
Parkur Bitiş İrtifası: 529 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ !

Parkur Kısa Tanıtımı ;

Gökçesu yolu üzerinde bulunan şahbazlar şelalesine araçla gilerek kısa bir fotoğraf molasının ardından Küçük Kuz Köyüne bağlı Çorak Mıtırlar Mahallesinde araçtan inilerek yürüyüşümüze başlanarak karageyik mahallesi, küçük kuz şelalesi1,küçük kuz şelalesi2 bulundukları bölgelere girilerek molaların ardından devam edilerek Gökcesu Belediyesi önünde yürüyüşümüz  sona erecektir ve merkeze dönüş yapılacaktır.

* Yürüyüş etkinliğine başlandığında yaban hayatının koruması için yiyecek bırakılması planlanmaktadır. Bunun için; evinizde bulunan ekmek vb. yaban hayvanlarının yiyebileceği türde yiyecekleri yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Yürüyüş İçin Uyarılar ;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi zorunludur.

Yürüyüşlerimizde yiyecek ve içeceklerin temini katılımcılara aittir. Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini ( Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

 

Hareket Hakkında ;
Etkinliklerimiz için otobüsümüz belediye önünden hareket etmektedir. Aksi bir hareket yeri olursa ayrıca duyurulmaktadır.

Hareket Tarihi : 01.03.2020
Hareket Saati : 09.00
Dönüş Saati: 18.00

Adres : Büyükcami Mahallesi
İzzet Baysal Caddesi No : 99 BOLU
Belediye Konumu ; 
https://g.page/TCBoluBelediyesi

 

Kayıt Linki ;

Kontenjan : 40 kişi

Son Kayıt Tarihi : 28.02.2020
Son Kayıt Saati : 19.00
http://www.dogayiseviyorum.com/yuruyusformu

 

Düzenleyen ve İletişim ;

Bolu Belediyesi – Doğa Sporları Proje Uygulama Bölümü

Yetkili kişi ; Süleyman Özdoğan (0505 666 90 82)

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.