04 Şubat 2024 – Kökez Tabiatı Koruma Alanı – Gölcük Tabiat Parkı Yürüyüşü

Parkur Hakkında;

Kökez Tabiatı Koruma Alanı-Gölcük Tabiat Parkı Yürüyüş Parkuru

Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 12 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 1397 m
En Yüksek İrtifa: 1436 m
En Alçak İrtifa: 1119 m
Parkur Bitiş İrtifası: 1119 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ!

Parkur Kısa Tanıtımı;

Buluşma yerimiz Aktaş Mahallesi Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Ofisi – Yeşil Konak (Grand Köroğlu Otel Yanı) önünden 04 Şubat Pazar günü saat: 09.00’da hareket edilerek; Belediyemizin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Etkinliğine katılım sağlayacağız.

Aladağlar Bölgesi Seben Kıbrıscık yolu Kökez Tabiatı Koruma Alanı Mevkiinde 1397 Rakımda araçtan inerek bulunduğumuz bölgede yürüyüş hazırlığı yapıldıktan sonra yürüyüşümüz başlayacaktır. Parkur başlangıcından Batı istikameti boyunca ilerleyerek Su s

Sızdı Şelelesine  gelinerek kısa bir molanın ardından Doğu istikametine devam edilerek Gölcük Tabiat Parkı bölgesine ineceğiz molanın ardından Kuzey Doğu istikametine ilerleyerek Gölcük Tabiat Parkı otopark bölgesinde etkinliğimiz sona erecektir. 

Otobüsümüzle dönüşe geçilecektir.

Yürüyüş İçin Uyarılar;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi ve yiyecek içeceklerini yanlarında getirmeleri zorunludur.

Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini (Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Etkinlik Tarihi ; 04 Şubat 2023
Etkinlik Saati ; 09.00
Dönüş Saati ; 17.00
Etkinlik Hareket Yeri ; Aktaş Mahallesi Grand Köroğlu Otel yanı Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Birimi (Yeşil Konak) (Konum : ( https://maps.app.goo.gl/NCoj6GxCUHWiP3x26 )
Etkinlik Adresi ; Gölcük Tabiat Parkı / BOLU

Kayıt Linki ; https://forms.gle/cDjKJVszRQnopftKA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.