13-14 Haziran 2020 Kampı

Sosyal mesafe kuralları ve hijyen şartlarına uyarak Kızık Yaylası Böge Piknik alanında kampımız temiz hava, bol oksijen, Orman kokusu, Orman manzarası göreceğiz. Kamp yapılacak alanda Bay/Bayan WC elektrik, su bulunmakla beraber bütün GSM operatör hatları çekmektedir.

Kampımız 13 Haziran Cumartesi günü saat 10:30 da başlayarak 14 Haziran Pazar günü saat: 16:30 da bitecek şekilde kamp etkinliğimiz planlanmıştır.

KATILIMCILAR : Çadır, uyku tulumu, mat ve kamp sandalyeleri, çatal, kaşık, tabak, bardak, ve yemek yanında içeceklerini, hijyen kurallarına uygun maske, eldiven ve dezenfektan malzemelerini katılımcılar kendileri sağlayacaklarıdır.

EĞİTİMLER VE AKTİVİTELER :

– 6 km doğa yürüyüşü

– Çimler üstünde voleybol maçı (gazozuna)

– Arazide  gece ve gündüz yön tayin usulleri

– Temel kampçılık eğitimi

– Kamp ateşi başında canlı müzik

Kamp ateşi başında Çekilişle bir katılımcıya sürpriz HEDİYE verilecektir. Kamp ateşi başında canlı müzik dinlerken kuruyemiş ve meyve yerken güzel kamp sohbetleri yapacağız. Ayrıca farklı yiyecek ve içecek için Böge piknik alanındaki kıl çadır mangal yerinden temin edebilirsiniz.

YEMEK : Cumartesi akşam yemeği ve Pazar sabah kahvaltısı iki öğün olarak katılımcılara bizim tarafımızdan kamp alanında pişirilerek verilecektir.

  • Akşam Yemeği: Kuzu tandır, bulgur pilavı, mevsim salata, karpuzdan oluşmaktadır.
  • Sabah kahvaltısı: Sucuklu Yumurta ve organik çeşitli kahvaltılıklar
  • 24 saat semaverde sınırsız çay
  • Kuruyemiş ve meyve ikramlarımız bulunmaktadır

ULAŞIM : Covid19 salgını sebebiyle toplu taşıma araçlarını kullanılmayacağı için katılımcılar kendi özel araçlarıyla katılım sağlayacaklardır. Özel aracı olmayanlar için Bolu içerisinden yardımcı olunacaktır.

Kamp alanı Seben Kıbrıscık yolu üzerinde olduğu için yol bakımlı ve asfalt olduğundan her türlü araç sınıfıyla kolaylıkla ulaşılabilir.

AÇIKLAMA : Kampımıza katılım için kayıt linkinden kayıt olmadan önce irtibat numarasıyla iletişime geçtikten sonra kayıt yapabilirler.

İRTİBAT TEL :

Süleyman ÖZDOĞAN – 0505 666 90 82

Kamp Kayıt Formu İçin Tıklayın

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.