18-19 Temmuz Kızık Yaylası Doğa Kampı

“Doğayla İç İçe Yoga Seansı”

Sosyal mesafe kuralları ve hijyen şartlarına uyarak Kızık Yaylası Böge piknik alanında kampımız temiz hava, bol oksijen, Orman kokusu, Orman manzarası göreceğiz ve Böge Piknik alanında kampımızı kuracağız. Kamp yapılacak alanda Bay/Bayan WC Elektrik, Su bulunmakla beraber bütün GSM operatör hatları çekmektedir. Kampımız 18 Temmuz Cumartesi günü saat 10.30 da başlayarak 19 Temmuz Pazar günü saat: 16.30 da bitecek şekilde Kamp etkinliğimiz planlanmıştır.

 

KATILIMCILAR: Çadır, uyku tulumu, mat ve kamp sandalyelerini, çatal, kaşık, tabak, bardak ve yemek yanında içeceklerini, maske, eldiven ve dezenfektanlarını kendileri getireceklerdir.

 

EĞİTİMLER VE AKTİVİTELER:

– 6 km doğa yürüyüşü

– Doğada Eğitmen eşliğinde YOGA Seansı

– Çimler Üzerinde Voleybol maçı

– Temel kampçılık eğitimi

– Kamp ateşi başında Canlı Müzik

 

Kamp ateşi başında Çekilişle bir katılımcıya sürpriz HEDİYE verilecektir. Kamp ateşi başında canlı müzik dinlerken ikramımız olan mısır kaynatıp yerken güzel kamp sohbetleri yapacağız. Ayrıca farklı yiyecek ve içecek için Böge piknik alanındaki kıl çadır yerinden temin edebilirsiniz.

 

YEMEK: Cumartesi akşam yemeği ve Pazar sabah kahvaltısı iki öğün olarak katılımcılara bizim tarafımızdan kamp alanında pişirilerek verilecektir.

 

– Akşam Yemeği: Köfte- Tavuk çöp şiş, bulgur pilavı, mevsim salata, karpuzdan oluşmaktadır.

– Sabah kahvaltısı: Sucuklu Yumurta ve organik çeşitli kahvaltılıklar

– 24 saat semaverde sınırsız çay

– Haşlanmış mısır ve meyve ikramlarımız bulunmaktadır

 

ULAŞIM: Covid19 salgını sebebiyle toplu taşıma araçlarını kullanılmayacağı için katılımcılar kendi özel araçlarıyla katılım sağlayacaklardır. Özel aracı olmayanlar için bolu içerisinden yardımcı olunacaktır. Kamp alanı Seben Kıbrısçık yolu Kızık Yaylası mevkiinde olduğu için yol güzergahı bakımlı ve asfalt olduğundan her türlü araç sınıfıyla kolaylıkla ulaşılabilir.

 

AÇIKLAMA: Kampımıza katılım için kayıt linkinden kayıt olmadan önce irtibat numarasıyla iletişime geçtikten sonra kayıt yapabilirler.

 

İRTİBAT TEL: Süleyman ÖZDOĞAN – 0505 666 90 82

 

KAMP KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.