20.03.2021 – Nevruz Kutlaması Doğa Yürüyüşü

Parkur Hakkında ;
Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 10 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 1397 m
En Yüksek İrtifa: 1397 m
En Alçak İrtifa: 1200 m
Parkur Bitiş İrtifası: 1260 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ !

Parkur Kısa Tanıtımı ;

Covid 19 salgını nedeni ile sosyal mesafe ve pandemi kurallarına uymak koşuluyla yürüyüş etkinliğimize katılabilirler.

Bolu Seben Yolu Üzerinde bulunun Kökez Tabiatı Koruma Alanı’ndan başlayarak Susızdı Şelalesine gidilecek. Aynı yol üzerinden dönülüp Gölcük Tabiat Parkına girilerek yürüyüş bitirilecektir.

Gölcük’de bitecek olan yürüyüşümüz sonunda Nevruz Ateşi yakılacak, ateş yakılmasının ardından yemek ve çay ikramımız olacaktır.

Yürüyüş İçin Uyarılar ;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi zorunludur.

Katılımcılar termosla çay, kahve vb. taşıyabilecekleri ağırlıkta uygun içecekler getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Hareket Hakkında ;

Etkinliklerimiz için otobüsümüz belediye önünden hareket etmektedir. Aksi bir hareket yeri olursa ayrıca duyurulmaktadır.

Etkinlik Tarihi : 20.03.2021
Etkinlik Saati : 10.00
Dönüş Saati: 18.00

Adres :  Seben Yolu, Kökez Tabiatı Koruma Alanı / BOLU

Kayıt Linki ; “Doğayı Seviyorum” Yürüyüş Kayıt Formu

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.