2020 5-6 Eylül Kampı

 5-6 EYLÜL KAMPI

Sosyal mesafe kuralları ve hijyen şartlarına uyarak Salıbeyler Yaylasında kampımız temiz hava, bol oksijen, Orman kokusu, Orman manzarası eşliğinde ve yayla gölü alanında kampımızı kuracağız. Kamp yapılacak alanda Bay/Bayan WC Elektrik, Su bulunmakla beraber bütün GSM operatör hatları çekmektedir. Kampımız 05 Eylül Cumartesi günü saat 10:30 da başlayarak 6 Eylül Pazar günü saat: 16:30 da bitecek şekilde Kamp etkinliğimiz planlanmıştır.

KATILIMCILAR: Çadır, uyku tulumu, mat ve kamp sandalyelerini, çatal, kaşık, tabak, bardak, ve yemek yanında içeceklerini, maske, eldiven, ve dezenfektanlarını kendileri getireceklerdir.

EĞİTİMLER VE AKTİVİTELER:

– 6 km doğa yürüyüşü

– Doğada YOGA Seansı

– Gece Arazide Yön Bulma

– Temel kampçılık eğitimi

– Kamp ateşi başında Canlı Müzik

Kamp ateşi başında Çekilişle bir katılımcıya sürpriz HEDİYE verilecektir. Kamp ateşi başında canlı müzik dinlerken ikramımız olan meyve ve kuruyemiş yerken güzel kamp sohbetleri yapacağız.

YEMEK: Cumartesi akşam yemeği ve Pazar sabah kahvaltısı iki öğün olarak katılımcılara bizim tarafımızdan kamp alanında pişirilerek verilecektir.

– Akşam Yemeği: Börtük (kıyma sote Bolu’ya özgü yapımıyla), Makarna ( Iza Buğdayından Tamamen organik yapılmıştır), mevsim salata, karpuzdan oluşmaktadır.

– Sabah kahvaltısı: Sucuklu Yumurta ve organik çeşitli kahvaltılıklar

-24 saat semaverde sınırsız çay

– Meyve ve çerez ikramlarımız bulunmaktadır

Ayrıca menümüz harici yiyecek ve içeceklerini kamp alanında alış veriş için yer olmadığından katılımcılar kendileri getireceklerdir.

ULAŞIM: Covid 19 salgını sebebiyle toplu taşıma araçlarını kullanılmayacağı için katılımcılar kendi özel araçlarıyla katılım sağlayacaklardır. Özel aracı olmayanlar için bolu içerisinden yardımcı olunacaktır. Kamp alanına çakmaklar huzur evi yolundan çıkılarak Çakmaklar Çamlığı istikametinden devam edilerek Halı hisarı mevkiini mütakip kamp alanına bir bölümü asfal, kalan bölümü ise düzgün stabilize  olduğu için  her türlü araç sınıfıyla kolaylıkla ulaşılabilir.

AÇIKLAMA: Kampımıza katılım için kayıt linkinden kayıt olmadan önce irtibat numarasıyla iletişime geçtikten sonra kayıt yapabilirler.

İRTİBAT TEL: Süleyman ÖZDOĞAN   0505 666 9082

 

Kayıt linki için tıklayın.       

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.