2020 Ağustos Yaz Kampı

Saraycık Yaylası göletinde olan Kampımız Sosyal mesafe kuralları ve hijyen şartlarına uyarak temiz hava, bol oksijen, Orman kokusu, Orman ve Göl manzarası görerek Göl kenarına kampımızı kuracağız. Kamp yapılacak alanda Bay/Bayan WC, Elektrik, Su bulunmakla beraber bütün GSM operatör hatları çekmektedir. Kampımız 15 Ağustos Cumartesi günü saat: 10:30 da başlayarak 16 Ağustos Pazar günü saat: 16:30 da bitecek şekilde Kamp etkinliğimiz planlanmıştır.

 

KATILIMCILAR: Çadır, uyku tulumu, mat ve kamp sandalyelerini, çatal, kaşık, tabak, bardak ve yemek yanında içeceklerini, maske, eldiven ve dezenfektanlarını kendileri getireceklerdir.

EĞİTİMLER VE AKTİVİTELER:

– Doğada Yoga Seansı (Binnaz Kırcı hocamız eşliğinde)

– 6 km doğa yürüyüşü

– Beyaz Perde Açık Hava Sineması

– Arazide Mesafe Tayin Usulleri

– Temel kampçılık eğitimi

– Kamp ateşi başında Canlı Müzik

Kamp ateşi başında Çekilişle bir katılımcıya sürpriz HEDİYE verilecektir. Kamp ateşi başında canlı müzik dinlerken ikramımız olan Haşlanmış mısır kaynatıp yerken güzel kamp sohbetleri yapacağız. Ayrıca farklı yiyecek ve içecek için Lagoon Palace Otelden temin edebilirsiniz.

YEMEK: Cumartesi akşam yemeği ve Pazar sabah kahvaltısı iki öğün olarak katılımcılara bizim tarafımızdan kamp alanında pişirilerek verilecektir.

-Akşam Yemeği: Et Güveç, bulgur pilavı, mevsim salata, karpuzdan oluşmaktadır.

-Sabah kahvaltısı: Sucuklu Yumurta ve organik çeşitli kahvaltılıklar.

-24 saat semaverde sınırsız çay

-Haşlanmış mısır ve meyve ikramlarımız bulunmaktadır.

ULAŞIM: Covid salgını sebebiyle toplu taşıma araçlarını kullanmadığımızdan dolayı katılımcılar kendi özel araçlarıyla katılım sağlayacaklardır. Aracı olmayanlar için bolu içerisinden yardımcı olunacaktır. Kamp alanı Kartalkaya yolu Sarıalan mevkiinde olduğu için yol güzergahı bakımlı ve asfalttır her türlü araç sınıfıyla kolaylıkla ulaşılabilir.

AÇIKLAMA: Kampımıza katılım için kayıt linkinden kayıt olmadan önce irtibat numarasıyla iletişime geçtikten sonra kayıt yapabilirler.

İRTİBAT TEL: Süleyman ÖZDOĞAN   0505 666 9082

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.