21 Mayıs 2023 – Pazar İki Sivri-Aladağ Göleti Yürüyüşü

Parkur Hakkında;

İkisivri-Aladağ Yürüyüş Parkuru

Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 15 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 1701 m
En Yüksek İrtifa: 1701 m
En Alçak İrtifa: 1493 m
Parkur Bitiş İrtifası: 1500 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ!

Parkur Kısa Tanıtımı;

Buluşma yerimiz Aktaş Mahallesi Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Ofisi – Yeşil Konak (Grand Köroğlu Otel Yanı) önünden 07 Mayıs Pazar günü saat: 09.00’da hareket edilerek; Belediyemizin ve Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün ortak olarak düzenlemiş olduğu Etkinliğine katılım sağlayacağız.

Katalkaya yolu İki sivri mevkii bölgesinde otobüsümüzden inerek yürüyüş etkinliğimiz başlayacaktır sırasıyla Saraycık Yaylası, Göl Evi, Sarıalan Yaylası ve Aladağ Göletine uğrayarak Sarıalan-Aladağlar bölgesi yol ayrımında etkinliğimiz sona erecektir. Otobüsümüzle dönüşe geçilecektir.

Yürüyüş İçin Uyarılar;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi ve yiyecek içeceklerini yanlarında getirmeleri zorunludur.

Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini ( Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Etkinlik Tarihi ; 21 Mayıs 2023
Etkinlik Saati ; 09.00
Dönüş Saati ; 17.00
Etkinlik Hareket Yeri ; Aktaş Mahallesi Grand Köroğlu Otel yanı Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Birimi (Yeşil Konak) (Konum : https://goo.gl/maps/Txhq2ZU7CeRZC6Re8 )
Etkinlik Adresi ; Gölcük Tabiat Parkı, Demirciler Köyü Mevkii / BOLU

Kayıt Linki ; “Doğayı Seviyorum” Yürüyüş Kayıt Formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.