24 – 25 Ekim 2020 – Sonbahar Kampı 2

      Sosyal mesafe kuralları ve hijyen şartlarına uyarak Dodurga Yaylasında kampımızı temiz hava, Orman manzarası eşliğinde yayla göleti kenarında kampımızı kuracağız. Kamp yapılacak alanda Bay/Bayan WC, Elektrik, Su bulunmakla beraber bütün GSM operatör hatları çekmektedir. Kampımız 24 Ekim Cumartesi günü saat 10:30 da başlayarak 25 Ekim Pazar günü saat: 16:30 da bitecek şekilde 2 gündüz 1 gece olacak şekilde Kamp etkinliğimiz planlanmıştır.

KATILIMCILAR: Çadır, uyku tulumu, mat ve kamp sandalyelerini, çatal, kaşık, tabak, bardak, ve yemek yanında içeceklerini, maske, eldiven, ve dezenfektanlarını kendileri getireceklerdir.

 

 

 

EĞİTİMLER VE AKTİVİTELER:        – 6 km doğa yürüyüşü

– Arazide Ateş Yakma teknikleri

– Temel kampçılık eğitimi

– Beyaz Perdede Sinema

– Kamp Ateşi başında canlı müzik

Kamp ateşinde Kestane kavurup yerken güzel kamp sohbetleri yapacağız.

YEMEK: Cumartesi akşam yemeği ve Pazar sabah kahvaltısı iki öğün olarak katılımcılara bizim tarafımızdan kamp alanında pişirilerek verilecektir.

– Akşam Yemeği: Et Güveç, Spagetti Makarna (Iza Buğdayından tamamen organik yapılmıştır), Mevsim Salata, Kavundan oluşmaktadır.

– Sabah kahvaltısı: Menemen ve organik hazırlanmış çeşitli kahvaltılıklar

– 24 saat semaverde sınırsız çay

– Kestane ve çerez ikramlarımız bulunmaktadır

Ayrıca menümüz harici yiyecek ve içeceklerini kamp katılımcılar kendileri getireceklerdir.

ULAŞIM: Covid19 salgını sebebiyle katılımcılar kendi özel araçlarıyla katılım sağlayacaklardır. Özel aracı olmayanlar için bolu içerisinden yardımcı olunacaktır. Kamp alanına Çömlekçiler Caddesi yolundan çıkılarak Otoban alt geçidinden geçilerek Kozlu Köyü istikametinden devam edilerek kamp alanına gelinecektir. Yol güzergahı düzgün olduğu için her türlü araç sınıfıyla kolaylıkla ulaşılabilir.

AÇIKLAMA: Kampımıza katılım için kayıt linkinden kayıt olmadan önce irtibat numarasıyla iletişime geçtikten sonra kayıt yapabilirler.

İRTİBAT TEL: Süleyman ÖZDOĞAN 0505 666 9082

KAYIT LİNKİ : “Doğayı Seviyorum” Kamp Kayıt Formu

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.