İzzet Baysal’ı Anma Yürüyüşü – 12 Mayıs 2024

Parkur Hakkında;

İzzet Baysal Anıt Mezarı-Anıtpark Parkuru

Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 7.5  km
Parkur Başlangıç İrtifa: 839 m
En Yüksek İrtifa: 839 m
En Alçak İrtifa: 729m
Parkur Bitiş İrtifası: 729 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ!

Parkur Kısa Tanıtımı;

Buluşma yerimiz Aktaş Mahallesi Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Ofisi – Yeşil Konak (Grand Köroğlu Otel Yanı) önünden 12 Mayıs Pazar günü saat: 08.45’de hareket edilerek; Bolu Valiliği, Bolu Belediyesi, Abant İzzet Baysal Vakfı, Kent Konseyi’nin  ortak olarak düzenlemiş olduğu Etkinliğine katılım sağlayacağız.

Üniversite Kampüsünde bulunan İzzet Baysal Anıt Mezarı önünden 839 rakımdan başlayarak Kanal yoluna dönülerek devamında Ahmet Baysal Bulvarı, Askerlik Şubesi, Valilik önü ve devamında 729 rakımda Anıt parkta etkinliğimiz sona erecektir.

Otobüsümüzle dönüşe geçilecektir.

Yürüyüş İçin Uyarılar;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi ve yiyecek içeceklerini yanlarında getirmeleri zorunludur.

Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini (Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Etkinlik Tarihi ; 12 Mayıs 2024
Etkinlik Saati ; 08.45
Dönüş Saati ; 14.00
Etkinlik Hareket Yeri ; Aktaş Mahallesi Grand Köroğlu Otel yanı Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Birimi (Yeşil Konak) (Konum : https://goo.gl/maps/Txhq2ZU7CeRZC6Re8 )
Etkinlik Adresi ; Abant İzzet Baysal Ünv. Kampüsü, Anıt park / BOLU

Kayıt Linki ; https://forms.gle/cDjKJVszRQnopftKA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.