Köroğlu Tepe Zirve Yürüyüşü – 25.09.2021

Karadoğan Yayla Yol Ayrımı – Dikili Bölgesi – Köroğlu Tepe Zirve

Parkur Hakkında ;
Parkur Zorluk Derecesi: 4/6
Parkur Km: 15 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 1496 m
En Yüksek İrtifa: 2359 m
En Alçak İrtifa: 1496 m
Parkur Bitiş İrtifası: 1496 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ !

Parkur Kısa Tanıtımı;

Covid 19 salgını nedeni ile arzu eden Otobüsümüz veya ‘’Kendi Şahsi Araçları ile de’’ gelmek sureti ile etkinliğimize katılım sağlayabilir ve pandemi kurallarına uymak koşuluyla yürüyüş etkinliğimize katılabilirler.

Buluşma yerimiz Aktaş Mahallesi Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Ofisi – Yeşil Konak (Grand Köroğlu Otel Yanı) önünden saat: 08.15’de hareket edilerek; Kıbrıscık Belediyesinin düzenlemiş olduğu Köroğlu Zirve Etkinliğine katılım sağlayacağız.

Kıbrıscık Dağ Evleri mevkisi Karadoğan yaylası yol ayrımından devam ederek, Dikili Bölgesinden saat: 09.45’de yürüyüşümüze başlayarak Köroğlu Zirveye tırmanılacaktır zirvede verilen molanın ardından aynı yoldan yürüyüş başlangıç noktasına gelinerek 14.30’da yemek ve dinlenme molasına mütakip saat: 16.00’da yöresel etkinlikleri izleyerek 17.00’da etkinlik faaliyetimiz sona ererek dönüşe geçilecektir.

Yürüyüş İçin Uyarılar;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi zorunludur.

Yürüyüşümüzde yemek Kıbrıscık Belediyesi tarafından ikram edilecektir.

Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini ( Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Hareket Hakkında ;
Etkinliğimizin başlangıç noktası olan Aktaş Mahallesi Grand Köroğlu Otel yanı Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Birimi (Yeşil Konak) önünden saat: 08:20 de Hareket edilecektir. Aksi bir hareket yeri olursa ayrıca duyurulmaktadır.

Etkinlik Tarihi  : 25.09.2021
Etkinlik Saati   : 09.45
Dönüş Saati     : 18.00
Adres               :  Dikili Bölesi Kıbrıscık / BOLU

 

Kayıt Linki ; “Doğayı Seviyorum” Yürüyüş Kayıt Formu

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.