Parkurlar

Bolu Belediyesi’nin 2011 yılında başlatmış olduğu “Tabiatın Kalbi Bolu” projesi kapsamında Doğa Yürüyüş ve Bisiklet Parkurlarının yapılması sağlanmıştır.2019 yılı içerisinde Başkanlık Makamının kararlarıyla projenin daha verimli hale getirilmesi ve proje kapsamının büyütülmesi için proje “Doğayı Seviyorum” olarak devam ettirilmektedir.

Yeni projede parkurlarımızın adetleri sadeleştirilmiş ve artık parkurlarımızın dijital bilgileri de paylaşılması kararı alınmıştır.

Parkurların dijital versiyonlarına ulaşmak için parkur detay sayfalarını açarak Kml dosyalarına direkt ulaşabilirsiniz. Ayrıca parkur başlığından Wikiloc App versiyonlarına (iPhone, Android), GPX, TCX, KML ve Garmin or Apple Watch için indirme yapabilirsiniz.

Doğayı Seviyorum projesi Bolu Belediyesi Proje Yönetim Birimi tarafından yürütülmektedir.

Proje hakkında her türlü şikayet, öneri ve tebriklerinizi 444 26 58 çağrı merkezine, 444 26 58 WhatsApp Destek Hattımıza, 4442658@bolu.bel.tr adresine veya Bolu Belediyesi İstek-Şikayet bildirim formumuzda “Doğayı Seviyorum Projesi” konu başlığını işaretleyerek bize iletebilirsiniz.  Formu doldurdukdan sonra cep telefonunuza gelen takip numarası ile müracaatlarınızı takip edebilirsiniz.

Yürüyüşlerle ilgili detaylı bilgi, belge ve dokumanlara Doğa Etkinlikleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Keyifli etkinlikler dileriz.