Sonbaharın Tonlarını Keşfet

At Yaylası - Karamanlar Göleti Yürüyüşü

Parkur Hakkında ;
Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 13 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 1092 m
En Yüksek İrtifa: 1155 m
En Alçak İrtifa: 907 m
Parkur Bitiş İrtifası: 1092 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ !

Parkur Kısa Tanıtımı ;

Covid 19 salgını nedeni ile herkes ‘’Kendi Şahsi Araçları ile gelerek’’ ve sosyal mesafe ve pandemi kurallarına uymak koşuluyla yürüyüş etkinliğimize katılabilirler.

At yaylası şenlik alanı kontur çeşmesinden saat 10.00 da yürüyüşümüze başlayarak Tokadi Hayrettin yolu üzerinde devam ederek orman içi doşu bayırı mevkiisine girerek doşu göletinde kısa molaya mütakip karamanlar yaylası kenarından devam edip karamanlar göletine geleceğiz kısa molanın devamında başlangıç noktamız olan kontur çeşmesinde araçlarımızı bıraktığımız noktaya gelinerek yürüyüşümüzü tamamlayacağız.

Yürüyüş İçin Uyarılar ;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi zorunludur.

Yürüyüşlerimizde yiyecek ve içeceklerin temini katılımcılara aittir. Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini ( Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Hareket Hakkında ;

Etkinliğimizin başlangıç noktası olan At Yaylasında buluşulacaktır herkes araçlarıyla At Yaylasına geleceklerdir. Katılımcılara WhatsApp yoluyla toplu mesaj olarak konum gönderilecektir. Aksi bir hareket yeri olursa ayrıca duyurulmaktadır.

Etkinlik Tarihi : 08.11.2020
Etkinlik Saati : 10.00
Dönüş Saati: 18.00

Adres :  At Yaylası / BOLU

Kayıt Linki ; “Doğayı Seviyorum” Yürüyüş Kayıt Formu

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Mesaj At
Bolu Belediyesi Doğa etkinlikleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mesaj atmak için tıklayın.